Vážení fanoušci,
jak vidíte otevřela se Vám rubrička"Bazar"kde si dovolím já, ale i kdokoli z kapely uvést na prodej věci ze své kuchyně.

Trochu se nám pohnuly ceny...

Bezdrátový set na zpěv zn.SENNHEISER
Mikrák SKM 300 G2 945
Přijímač EW 300 G2
Frekvence 740 - 776 Mhz
Bezchybný provoz.
Cena 5 litrůch.
info@vilemcok.com

Mám tu krásnou slečnu na prodey

BASKYTARA IBANEZ SR 505
LUXUSNÍ KUS, + FUTRÁL + ZÁMKY NA ŘEMEN.
CENA 15 TISÍC.

Velmi dobrý in ear sluchátka. Cena 3 ticky.
Na odborný popisky si nepotrpím, nicméně zde jsou dle vejcucu z netu...
IE 60 jsou obdařeny dynamickým reprodukčním systémem a neodymiovými magnety. Jejich mimořádně věrný, živý zvuk s velmi širokým frekvenčním rozsahem je doveden do uživatelské dokonalosti i výrazným tlumením vnímání okolního hluku. Vzhledem k velmi odolné robustní konstrukci je užitná hodnota těchto sluchátek mimořádně vysoká. Sluchátka jsou dodávána s exkluzivním pevným pouzdrem a s výrazně rozšířenou sadou odlišných ušních adaptérů z různých materiálů, promyšlené konstrukce a v různých velikostech. Získáte také jemný nástroj na čištění sluchátek.

Co takhle sbírka 5 dvd, která mapuje mou minulou i současnou kariéru? Kdo by o ni měl zájem, nechť mi napíše přes info@vilemcok.com.
(litr + poštovný)

Všechno najednou i samostatně. - cena dohodou viz info@vilemcok.com

Máme tady jedno audio-video zařízení, které přenáší zvuk i obraz přes zeď do televize v jiné místnosti!!! Vhodné např. pro toho, kdo chce propojovat další televizor se satelitem a nechce vrtat do zdí. Cena 1500 kč.